Полувреме - Партизан убедљиво води, навијачи оцењују, ко даје ''110%'' на терену?

Спортске.нет 19.07.2018  |  Спортске.нет

Црно-бели рутински обављају посао против Рудара у реванш мечу првог кола квалификација за Лигу Европе.

После првих 45 минута у Хумској, Партизан води против Рудара са 2:0, што је уз оних 3:0 из Никшића огромних пет голова предности. Водећи гол вечерас за црно-беле постигао је Данило Пантић, који у одсуству Илића, Вулићевића и Стојковића као капитен предводи екипу Партизана. Била је то уиграна акција после корнера, започео ју је Сума, наставио Ђерлек, а на прави начин завршио Пантић који је шутирао у доњи леви угао гола голмана гостију. Предност