Poluvreme - Vranjanci dobro počeli, Zvezda se mučila, a onda je novajlija probio bunker - ''pljušte'' pohvale navijača

Sportske.net 20.07.2018  |  Sportske.net

Maltene čitavo poluvreme trebalo je Zvezdi da probije odbranu gostiju, koji nisu bili bezopasni.

Posle prvog poluvremena utakmice na ''Marakani'', Crvena zvezda vodi protiv novajlije u ligi, ekipe Dinama iz Vranja sa 1:0. Utakmica je počela minutom ćutanja u znak odavanja pošte preminulim Goranu Bunjevčeviću i Branimiru Babarogiću. Napadač gostiju Suraka je već u drugom minutu utakmice imao sjajnu priliku, prevario je Degeneka, šutirao iskosa sa desne strane, ali je pogodio stativu Popovićevog gola. Jevtović u 15. minutu izbio sam ispred