Počela Superliga, Zvezdina tri ''laka komada'', proradile i novajlije i Joveljić!

Sportske.net 20.07.2018  |  Sportske.net

Crvena zvezda, iako u kombinovanom sastavu, bez većih problema stigla do pobede na startu nove superligaške sezone. Vojvodina samo do boda na svom terenu protiv Lučanaca.

Branilac titule u šampionatu Srbije, ekipa Crvene zvezde večeras je pred svojim navijačima na stadionu ''Rajko Mitić'' savladala novajliju u ligi, ekipu Dinama iz Vranja rezultatom 3:0. Pred početak meča, minutom ćutanja je odata pošta nedavno preminulim Goranu Bunjevčeviću i Branimiru Babarogiću. A posle jedva minut i po igre, velika prilika za goste iz Vranja. Napadač Dinama Zakarija Suraka je bio brži i spretniji od Degeneka, izborio se za