Секси полицајке на улицама Либана: Севнули батаци! Градоначелник наредио да носе шорцеве како би привукли туристе! (видео)

Курир 30.07.2018
Секси полицајке на улицама Либана: Севнули батаци! Градоначелник наредио да носе шорцеве како би привукли туристе! (видео)

Градоначелник либанског града Брумане, Пјер Ашкар, наредио је да саобраћајне полицајке носе кратке црне шорцеве како би у град привукле већи број туриста.

Желимо да променимо слику Либана која је створена на Западу. Чак 99 посто свих туриста на Медитерану носи кратке панталонице", рекао је Ашкар. 1 / 4 Фото: ЕПА Мерђутим ова идеја одмах је изазавала осуде политичара. Конзервативци су рекли да непотребно "разоткрива" полицајке.Планови градоначелника дочекани су на нож и на друштвеним мрежама.. "Мајмунишемо се да бисмо привуку туристе", написао је један корисник на Твитеру. "Чак су и полицајке на

Твиттер »

Кључне речи

Свет, најновије вести »