Sve manje šansi za Legiju, ali ako prođe, on neće moći da igra protiv Zvezde! Na ''Marakani'' ga odlično znaju

Sportske.net 31.07.2018  |  Sportske.net

Odigrano je i prvo poluvreme revanš meča između Spartaka iz Trnave i varšavske Legije i sada je još izvesnije ko će biti naredni Zvezdin rival u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Iako je Legija važila za favorita u ovom dvomeču, Spartak je prvi meč kao gost dobio sa 2:0, a večeras je tu prednost održao posle prvog poluvremena koje je završeno bez golova. Dodatni problem za Legiju je i to što će u nastavku igrati sa fudbalerom manje na terenu, jer je zbog dva žuta kartona isključen bivši fudbaler Crvene zvezde Marko Vešović. Prvi put je opomenut u 25. minutu, da bi dvanaest minuta kasnije još jednom oštro startovao i za