Zvezda u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona

Beta 01.08.2018

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona pošto su večeras u Marijampolju pobedili litvansku Suduvu sa 2:0.

U prvoj utakmici, odigranoj prošle nedelje u Beogradu, Zvezda je slavila sa 3:0.

Golove za crveno-bele na večerašnjem meču postigli su El Fardu Ben u osmom i Nemanja Radonjic u 23. minutu.

Zvezda će u trećem kolu kvalifikacija igrati protiv Spartaka iz Trnave, koji je eliminisao poljsku Legiju.

Fudbaleri Zvezde su od samog početka utakmice preuzeli kontrolu na terenu i nametnuli svoju igru.

U osmom minutu je Nemanja Milić probio po levoj strani odakle je loptu poslao ka Benu koji je bio na sredini terena, na oko 25 metara od gola. Ben je odatle uputio šut ka golu, lopta je udarila u desnu stativu i završila u mrežu golmana Ivana Karduma.

Sredinom prvog poluvremena Nenad Krstičić je na sredini terena oduzeo loptu protivniku i dodao je Radonjiću koji je istrčao po levoj strani, šutirao u donji desni ugao i postigao drugi gol za crveno-bele.

Drugo poluvreme nije donelo značajne promene na terenu, pa su se tako crveno-beli sa ukupnim rezultatom od 5:0 plasirali u naredno kolo kvalifikacija.