Partizan i bez isključenog Sume lako odoleo u Litvaniji, gol vredan prolaza delo Miletića (video)

Sportski žurnal 02.08.2018

Crno-beli u Viljnusu nisu blistali, ali nije ni Trakai, pa su crno-beli prošli dalje

Prvo poluvreme nije donelo igru koja bi zadovoljila ljubitelje crno-belih boja, ali je gol Nemanje R. Miletića doneo rezultat u nadoknadi vremena. Trakai je poveo u 9. minutu, korner, ubačena lopta, prvi pokušaj glavom rivala odbranio je Stojković, ali je na odbijenu loptu na manje od metar od gol linije naleteo Osipov i lako je poslao u mrežu - 1:0. Miletić je u 13. minutu imao odličan pokušaj sa 12 metara, pošto je proturio loptu rivalu kroz