Gol i asistencija Tadića za remi Ajaksa, remi "srpskog" Videotona uz magiju Nega (video)

Sportski žurnal 07.08.2018

Rukavina i Erić sa Astanom preslabi za zagrebački Dinamo, Slavija do remija u 95. minutu

Astana je orna dočekala meč sa zagrebačkim Dinamom u Kazahstanu, odlično krenula, nizala šanse, ali... A, onda je stigla još jedna kazna, u 84. minutu, Olmo je posle asistencije upisao i gol. Gađao je sa dvadesetak metara po sredini i pogodio ćošak Erićevog gola. BATE Borisov je golom Draguna u 36. minutu slavio u Azerbejdžanu 1:0 protiv Karabaga. Videoton naših Šćepovića i trenera Marka Nikolića došao je do 1:1 u Švedskoj protiv Malmea. Remi je