Милић вукашиновић неутешан после смрти ћерке: Због папира не могу да узмем унуке, живим за њих! Они су већ 4 године у дому!
Курир 08.08.2018

Чувени музичар открива кроз какве је муке пролазио у покушају да наследницу спасе од пакла дроге, наводи у чему је његова кривица и истиче да су му унуци мотив да живи.
Прошле су две недеље откако је Маја Авдибеговић, ћерка музичара Милића Вукашиновића (68), пронађена без свести у његовом стану у Сарајеву у 35. години, а он се с том чињеницом и даље не мири. Након што је примио страшну вест, чувени доктор за рокенрол прво је помислио да му се јединица предозирала хероином јер је била тешки зависник на лечењу, међутим, обдукциони налази утврдили су да је дошло до гушења приликом мешања јаке кафе с