Premijer liga: Totenhem uz mnogo sreće i pomoć tehnologije do pobede nad Njukaslom

Večernje novosti 11.08.2018  |  Beta

Posle tri pogotka u prvom poluvremenu (2:1), bez golova u nastavku meča na Sent Džejms parku

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima Njukasl sa 2:1, u prvoj današnjoj utakmici prvog kola engleske Premijer lige. Utakmica na Sent Džejms parku donela je mnogo uzbuđenja u prvih 45 minuta, pošto su viđena tri gola, koji su u nastavku susreta izostali, ali je bilo dosta uzbuđenja. Totenhem je poveo u osmom minutu posle kornera sa desne strane, a strelac je bio Jan Vertongen. PROČITAJTE JOŠ: Premijer liga doživela neverovatne promene posle