Kvalifikacije LŠ: Spartak-Crvena zvezda 1:2, 1:1 (1:1) nakon produžetaka (video)

Dnevnik 14.08.2018  |  Dnevnik.rs

U revanš meču trećeg kola Kvalifikacija za Ligu šampiona beogradska Crvena zvezda gostuje u Trnavi protiv Spartaka. Prvi meč završen je nerešeno 1:1.

U šestom minutu domaćin je poveo. Neuspešan napad Beograđana preko Radonjića pretvorio se u kontranapad Spartaka posle koga je Kadlec centrirao a Bakoš glavom pogodio gol za 1:0. U 8. minutu Zvezda je izjednačila preko Bena. Stojković je oduzeo loptu po desnoj strani, proigrao je Stojiljkovića koji je centrirao loptu a napadač Zvezde pogodio gol za 1:1. Kraj prvog poluvremena... Završeno je i drugo poluvreme. Obe ekipe imale su po jednu priliku