LE (kval.) - Premijerligaš preslišan u Pireju, Danci izdržali u Bergamu, ekipa iz Luksemburga nastavlja da "skida skalpove"

Sportske.net 23.08.2018  |  Sportske.net

Igraju se prvi mečevi plej-ofa za plasman u Ligu Evrope, ovo su rezultati završenih susreta.

Igraju se prvi mečevi plej-ofa za plasman u Ligu Evrope, ovo su rezultati završenih susreta. Olimpijakos je pred svojim navijačima ugostio engleski Barnli, a domaćin je uspeo da slavi sa čak 3:1 (1:1). Poveli su "crveno-beli" u 19. minutu, strelac je bio Fortunis. Ipak, 14 minuta kasnije, penal za goste, Kris Vud je bio siguran izvođač, 1:1. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon samo četiri minuta igre u nastavku Buhalakis vratio