Uplašeni Partizan u istanbulskom ''grotlu'', Liga Evrope sve dalje, navijači ljuti na odbranu (TVITOVI)

Sportske.net 30.08.2018  |  Sportske.net

Iako mu treba pobeda, Partizan u prvom poluvremenu potpuno bezopasan po gol Bešiktaša. Na drugoj strani, Stojković savladan već dva puta...

Posle prvih 45 minuta u Istanbulu, Bešiktaš - Partizan 2:0. To je rezultat koji domaće vodi u Ligu Evrope, a beogradski crno-beli će u nastavku morati da postignu najmanje dva gola ako žele da naprave iznaneđenje. Preneli smo odmah na početku, Bešiktaš na svojoj ''Vodafon Areni'' ima veliku podršku navijača, a utisak je da je ta atmosfera uplašila i ''stegla'' ekipu Partizana. Domaći od početka imaju inicijativu, Kvarežma je posebno raspoložen,