Nestvarni Di Marija i temperamentni Mbape, novajlija pokazao zube šampionu, suvi kvalitet na kraju presudio!

Sportske.net 01.09.2018  |  Sportske.net

Fudbaleri Pari sen Žermena nastavili su pobedonosni niz u francuskom šampionatu.

Aktuelni prvak slavio je i u četvrtom kolu, ovoga puta su savladali Nim na "Kostijeru" rezultatom 2:4 (0:2). Nakon prvog poluvremena je delovalo da će Parižani upisati još jedan rutinski trijumf. Poveli su gosti iz prestonice u 36. minutu, strelac je bio Nejmar na asistenciju Tome Menijea. Odličan dupli pas su odigrali Mbape i desni bek Parižana, Belgijanac je ubacio loptu pred gol Nima, a tamo je klizećim startom Nejmar ugurao u mrežu rivala.