Zvezda pobedila Vojvodinu

Beta 02.09.2018

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras u Novom Sadu Vojvodinu sa 4:1, u utakmici sedmog kola Super lige Srbije i zadržali maksimalni učinak.

Na stadionu "Karađorđe" Zvezda je povela u 16. minutu golom Milana Pavkova, a izjednačio je Ognjen Đuričin, četiri minuta kasnije.

Gosti su poveli u 44. minutu golom El Fardu Bena iz jedanaesterca, koji je dosuđen posle duela Lazara Đorđevića i Dušana Jovančića. Prednost beogradske ekipe udvostručio je Ben, svojim drugim golom na meču u 77. minutu, a konačan rezultat postavio je Srđan Babić u poslednjim trenucima utakmice.

Tokom jednog duela povredili su se golman Vojvodine Emil Rockov i igrač Zvezde Pavkov, pa su sredinom prvog poluvremena napustili teren.

Zvezda je prva na tabeli sa svih šest pobeda, uz utakmicu manje.

Vojvodina je pretrpela drugi poraz, ima devet bodova iz sedam utakmica i zauzima sedmo mesto na tabeli.