Sin penzionerke-ubice o zločinu svoje majke: "Podnosili smo prijavu protiv njega, ali ništa. Nastavio je da nam preti i smeje u lice"
Blic 07.09.2018 | Aleksandra Milutinović
![Sin penzionerke-ubice o zločinu svoje majke: "Podnosili smo prijavu protiv njega, ali ništa. Nastavio je da nam preti i smeje…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Pre dve godine podneli smo krivičnu prijavu protiv investitora Zorana Trifunovića i ništa. Nastavio je da nam preti i smejao se. Mojoj majci je vremenom zdravlje otišlo... Ovako za "Blic", pet dana od zločina, priča Marko Stojanović, sin penzionerke Stojanke (70) koja je u nedelju nasred ulice ubila investitora Zorana Trifunovića (59). Penzionerka, koja je godinama radila u Pošti, na ovaj korak, kako je ispričala policiji i kako tvrdi njen sin,