Вучић на питање Инсајдера о издвајању из буџета за помоћ Србима на Косову: Не може све бити апсолутно транспарентно... (ВИДЕО)

Инсајдер 13.09.2018
Вучић на питање Инсајдера о издвајању из буџета за помоћ Србима на Косову: Не може све бити апсолутно транспарентно…

Председник Србије Александар Вучић одговарајући на питања новинара Инсајдера данас је практично потврдио да годинама уназад постоје злоупотребе новца намењеног за најугроженије на Косову, као и да се оне не могу у потпуности спречити јер Србија нема никакве надлежности на терену. Упркос признању да су злоупотребе могуће због неадекватне контроле, председник Србије је поновио да ће “ради чувања Срба на Косову и Метохији” чак и увећати издвајања.

Новинари Инсајдера данас су покушали од председника Србије Александра Вучића да добију одговор на питање, на који начин тачно планира да економски оснажи Србе на Косову, имајући у виду да је истраживање Инсајдера показало да се за помоћ Србима на Косову више од деценију и по из буџета издвајају огромна средства која не стижу до оних којима је помоћ најпотребнија. Председник је, између осталог, рекао да “не може све бити апсолутно

Прочитајте још

Кључне речи

Политика, најновије вести »