Obe pobede su imperativ

Danas 14.09.2018  |  Piše: Ž. V.

Odbojkaši Srbije utakmicama protiv Tunisa i Australije nastavljaju takmičenje na SP Posle poraza na startu Svetskog prvenstva protiv SAD (2:3) za koji su, kako tvrdi selektor Nikola Grbić, sami krivi, naši odbojkaši su u drugom kolu ostvarili očekivanu pobedu proti Kameruna.

Međutim, ni ovaj meč nije mogao da prođe bez (nepotrebnih) uzbuđenja. Naši odbojkaši su morali da osvoje trideset poena da bi dobili prvi set. Selektor naše reprezentacije Nikola Grbić ističe da je kod protivnika protiv kojih se očekuje pobeda uvek problem ono kako Srbija odigra, i da od njih sve zavisi. – U prvom setu smo dobro počeli, ali smo počeli da pravimo greške, vratili smo ih u igru i rizikovali da tu deonicu izgubimo. Posle toga smo te