Superliga: Rad u finišu meča do trijumfa protiv Dinama, pobede Mladosti i Zemuna u gostima

Večernje novosti 15.09.2018  |  Beta

Pobedu Radu i sva tri boda doneo je golom u 91. minutu Nikola Šipčić. Mladost i Zemun slavili istim rezultatom - 2:0

Fudbaleri Rada pobedili su večeras u gostima Dinamo Vranje sa 1:0, u utakmici osmog kola Super lige Srbije. Pobedu Radu i sva tri boda doneo je golom u 91. minutu Nikola Šipčić. Ekipi s Banjice je ovo treći trijumf i sa 10 bodova zauzima šesto mesto na tabeli. S druge strane, Dinamo i dalje ima samo tri boda i poslednji je na tabeli. Fudbaleri Rada u sredu gostuju Partizanu u zaostalom meču petog kola, dok će narednog vikenda dočekati Mačvu.