Jarmolenko i Arnautović se sladili Karamelama za prvu pobedu Vest Hema i beg sa dna

Sportski žurnal 16.09.2018

Minimalac Vulverhemptona protiv Barnlija, jedini gol na meču postigao je Meksikanac Raul Himenez u 61. minutu

Fudbaleri Vulverhemtona pobedili su na svom terenu Barnli sa 1:0 golom Himenzea u 61. minutu u prvom meču današnjeg programa petog kola Premijer lige. Domaći tim je tako došao do druge pobede i osmog boda, dok gosti posle pet kola imaju remi i četiri poraza. Vest Hem je došao do prve pobede, ujedno i bodova u sezoni, a sa osvojena tri poena je pobegao iz opasne zone. Dno je prepustio Barnliju i NJukaslu. Junaci trijumfa Čekićara bili su