Het-trik Mesija na otvaranju, Liverpul golom Firmina u 92. minutu do pobede nad PSŽ-om i prvog mesta u Zvezdinoj grupi

Sportski žurnal 18.09.2018

Golman Porta Iker Kasiljas postao je večeras prvi igrač koji je igrao 20 sezona u Ligi šampiona, preokret Intera i pobeda u 92. minutu

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras na svom terenu Pari Sen Žermen sa 3:2, u utakmici prvog kola Grupe C u Ligi šampiona. Liverpul je poveo u 30. minutu golom Danijela Staridža, a šest minuta kasnije prednost je udvostručio Džejms Milner iz jedanaesterca. Pariski klub smanjio je golom Tomasa Menijea u 40. minutu, a izjednačio je Kilijan Mbape u 83. minutu. Pobedu engleskom timu doneo je Roberto Firmino u drugom minutu nadoknade vremena.