LŠ: Senzacija na Ostrvu, Juventus može i sa igračem manje, Bajern i Junajted gaze

Večernje novosti 19.09.2018  |  Beta

Kristijano Ronaldo dobio je crveni karton na debiju u Ligi šampiona za Juventus. Šok u prvom kolu doživeo je Siti koji je poražen 2:1 od Liona, rutinske pobede upisali su Real, Bajern, Junajted i Plzen

Fudbaleri Liona pobedili su večeras u gostima Mančester siti sa 2:1, u utakmici prvog kola Grupe F Lige šampiona. Šampion Premijer lige je na početku meča propustio dve dobre prilike preko Rahima Sterlinga, pa je u 26. minutu stigla kazna. Maksvel Korne je, posle centaršuta Nabila Fekira i loše intervencije odbrane Sitija, pogidio za 1:0. Lion je na odmor otišao sa dva gola prednosti, pošto je Fekir u 43. minutu zatresao mrežu domaće ekipe.