Veče iznenađenja u Ligi šampiona: CSKA srušio Real, nula Junajteda, Ajaks do boda u Minhenu

Sportski žurnal 02.10.2018

Juventus je na svom terenu u Torinu pobedio švajcarski Jang Bojs sa 3:0, u utakmici drugog kola Grupe H u Ligi šampiona

Crno-beli su dominirali od početka do kraja utakmice, a sva tri gola postigao je Paolo Dibala, u petom, 33. i 69. minutu. To je druga pobeda Juventusa, koji ima šest bodova u Grupi H. Jang Bojs je pretrpeo drugi poraz. Mančester siti je slavio na gostovanju nemačkom Hofenhajmu sa 2:1, u utakmici drugog kola Grupe F u Ligi šampiona. Hofenhajm je poveo posle 44 sekunde, golom Isaha Belfodila, a izjednačio je Serhio Aguero u osmom minutu. Pobedu