Partizan konačno četiri: Crno-beli protiv Voždovca upisali najubedljiviju pobedu u sezoni

Večernje novosti 05.10.2018  |  M. Blažić

Miletić otvorio seriju golova u 19.minutu, Zakarić sa dva pogotka overio trijumf, Ivanović se upisao u nadoknadi

JEDAN običan dan na poslu. Engleska izreka na najbolji način opisuje kako je izgledala sedma prvenstvena pobeda Partizana. Posle dužeg vremena crno-beli se nisu igrali sa živcima svojih navijača i strepeli do poslednjeg minuta, već su ceo posao završili u prvom poluvremenu i do kraja upisali najubedljiviju pobedu u dosadašnjem toku prvenstva – 4:0 (2:0). Duel sa Voždovcem umnogome se razlikovao od prethodnih deset prvenstvenih utakmica, najpre