Euforija među ''grobarima'', ko je košarkaški Everton Luiz, ko je Partizanov Bodiroga...? (TVITOVI)

Sportske.net 09.10.2018  |  Sportske.net

Posle sumnji na poluvremenu, kraj utakmice sa Zenitom doneo lavinu oduševljenja među navijačima Partizana.

Iako je na početku drugog poluvremena imao devet poena zaostatka (42:51), Partizan je večeras uspeo da savlada favorizovani Zenit rezultatom 89:82, što je prva pobeda Partizana u prva dva kola Evrokupa ove sezone. Crno-beli su briljirali u trećoj četvrtini, fenomenalno igrali u odbrani i napravili seriju od 21:4 kojom su došli do preokreta. Završni udarac rivalu zadali su u poslednjih deset minuta, pa navijači Partizana sada sa mnogo više