ACB: Andora poražena pred gostovanje u "Pioniru", monstruozna partija bivšeg igrača "crveno-belih"!

Sportske.net 13.10.2018  |  Sportske.net

Košarkaši MoraBank Andore imaju polovičan učinak nakon četiri odigrana kola u španskoj ACB ligi.

Ekipa Andore je na svom terenu u četvrtom kolu Endese dočekala Manresu, a gostu su odneli ceo plen rezultatom 77:82. Imali su prednost domaći košarkaši u uvodnih 10 minuta, nisu ipak uspevali da povedu sa više od pet razlike, na prvi odmor otišli su sa četiri poena viška. U drugom kvartalu Manresa stiže do preokreta, držala se Andora u prvoj polovini druge deonice, ali je završnica prvog poluvremena pripala gostima. Na startu treće deonice