Бахато! Пијани син (18) шефа сплитске полиције узео оцу службени ауто и пијан га слупао у ограду моста! Отац: Службену пријаву сам проследио, а казна га тек чека код куће!
Курир 16.10.2018

Начелник Полицијске управе сплитско-далматинске, Слободан Марендић, признао је да му је његов син узео службени ауто и слупао га у ограду моста у Улици Каталинићев прилаз у Сплиту.
Младићу је измерено 1,70 промила алкохола у крви пошто је у 3.09 јутрос слупао очев службени ауто. У првој информацији полиција је саопштила да је младић узео аутомобил без знања начелника полиције, а пошто је слупани аутомобил власништво МУП Хрватске, "одозго" је послат стручни тим у ПУ сплитско-далматинску "како би се утврдиле све околности случаја и предузеле све законом предвиђене мере". Међутим, Марендић је медијима поштено признао и






