Poluvreme - ''Grobari'' veličaju svog ljubimca, a hoće li opet biti polemike zbog penala? (TVITOVI)

Sportske.net 21.10.2018  |  Sportske.net

Crno-beli nisu uspeli da pronađu put do mreže Spartaka, ali mogu da budu zadovoljni rezultatom.

To je i dovoljna ilustracija onoga što se dešavalo na terenu u Kuli tokom prvog poluvremena utakmice 12. kola Superlige između Spartaka ŽK i Partizana. Golova posle 45 minuta nema, rezultat je 0:0, a zašto je to tako, najzaslužniji je golman Partizana Vladimir Stojković, kapiten crno-belih u današnjem meču. Preneli smo nešto ranije, on je u 30. minutu odbranio jedanaesterac Bojanu Čečariću, posle prekršaja Šćekića u svom kaznenom prostoru. Sedam