“Sukob” beogradske i zlatiborske gondole u Skupštini
N1 Info 22.10.2018 | Beta

U Skupštini Srbije danas se polemisalo o divljoj gradnji, kao i izgradnji gondole na Zlatiboru i u Beogradu, a opomenu je dobila poslanica Dveri Marija Janjušević.
Polemika je počela pošto je šef Dveri Boško Obradović govorio o divljoj gradnji u Srbiji i "urbanističkom haosu", o tome da je onima bliskim vlasti dozvoljena divlja gradnja, pa pomenuo, između ostalog, i objekat na vrhu Kopaonika. On je od resorne ministarke Zorane Mihajlović tražio odgovor ko štiti te koji grade bez dozvole, a čiji se objekti ne ruše. "Da li zapravo vlast SNS stoji iza divlje gradnje i urbanističkog haosa u Srbiji", upitao je





![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Nabavljamo PVO sistem HQ-9 i kineske lovce“](https://nstatic.net/732/42015732rezukk.jpg)

