Joveljić pogodio i protiv Liverpula, ali je Zvezda poražena golom u 92. minutu (video)

Sportski žurnal 24.10.2018

U 84. minutu sudija je svirao jedanaesterac za Liverpul, Luis je uzeo loptu, ali je Gordić odbranio udarac sa 11 metara

Protiv Napolija je golom Dejan Joveljić Crvenoj zvezdi doneo remi (1:1), u Parizu protiv PSŽ-a takođe je pogodio, ali su crveno-beli poraženi (1:2), a i za odbranu Liverpula je bio nezaustavljiv, pogodio je u 75. minutu, ali ni treći Joveljićev gol u tri meča nije bio dovoljan za pobedu. Beograđani su primili dva gola u finišu i pretrpeli su drugi uzastopni poraz (1:2). Joveljićje u 75. minutu dobio dubinsku loptu, a onda je iskosa sa leve