Ostrvski mediji osuli paljbu: Liverpul potcenio Zvezdu, Klop bi trebalo dva puta da razmisli o sastavu, Salah najbolje ocenjen - “šesticom”

Večernje novosti 07.11.2018  |  Novosti online
Ostrvski mediji osuli paljbu: Liverpul potcenio Zvezdu, Klop bi trebalo dva puta da razmisli o sastavu, Salah najbolje ocenjen…

Strateg "redsa" na meti kritika zbog odluke da ne povede Šaćirija, kao i da prednost da Staridžu u odnosu na Firmina. Loše odluke doprinele razočaravajućem izdanju celog tima

Neočekivana pobeda Crvene zvezde nad Liverpulom (2:0) u četvrtom kolu grupne faze Lige šampiona odjeknula je Evropom. “Redsi” tokom prvog poluvremena nisu uspeli da šutnu u okvir gola Milana Borjana, dok je Pavkov za sedam minuta (22. i 29) dva puta zatresao mrežu Alisona, najskupljeg golmana u istoriji fudbala. Britanski Sun u naslovu ističe da će se izabranici Jirgena Klopa boriti za opstanak u Ligi šampiona nakon šokantnog poraza u Beogradu.