Đoković pobedio Iznera na završnom turniru u Londonu

Danas 13.11.2018  |  Piše: Danas Online

Novak Đoković rutinski savladao Džona Iznera na Završnom mastersu u Londonu- 2:0 Novak Đoković je rutinski savladao Džona Iznera u prvom kolu Završnog mastersa u Londonu 2:0 (6:4, 6:3), posle samo jednog časa i 14 minuta igre. To je bila njegova šesta uzastopna pobeda nad Amerikancem, ukupno deveta u 11 mečeva.

rava je retkost da server-bombarder kao što je Izner nije uspeo da izbori nijedan taj-brejk, od samog početka bio je pod pritiskom, Đoković je propustio brejk prilike u prvom i drugom servis gemu protivnika, ali je u trećem prigrabio šansu. Izner nije delovao toliko siguran u svoj početni udarac, s druge strane Đoković je strpljivo čekao svoje šanse i dočekao ih. Jedan brejk bio je dovoljan do kraja prvog seta, Izner je odmah posle imao 0:30,