Ухапшено пет особа, заплењено 17 килограма марихуане
Н1 Инфо 18.11.2018 | Бета

У три акције полиција је ухапсила пет особа због постојања сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога и запленила више од 17 килограма марихуане, саопштило је Министарство унутрашњих послова Србије.
Прокупачка полиција ухапсила је хрватске држављанке К.Ј. (44) и П.Б. (65), у чијем је возилу, на Мердарама, нађено 20 пакета са 11,5 килограма марихуане. Полиција у Новом Саду запленила је 3,5 килограма марихуане и ухапсила Г.Н. (36) из Србобрана у чијој кући је осим марихуане, нашла и дигиталну вагу, дробилицу, семенке индијске конопље и новац за који сумња да потиче од продаје наркотика. Полицијски службеници Управе граничне полиције и








