‘Ludnica’ na vembliju: Engleska šokirala Hrvate u finišu, Kramarić ‘izbacao’ celu odbranu Albiona i postigao gol kao iz igrice – ali je Hrvatska ispala! (video)

Hot sport 18.11.2018  |  Petar Lazić
‘Ludnica’ na vembliju: Engleska šokirala Hrvate u finišu, Kramarić ‘izbacao’ celu odbranu Albiona i postigao gol kao…
Teško da je mogao na bolji način da počne današnji program utakmica Lige nacija. Engleska je u diviziji A rezultatom 2:1 porazila Hrvatsku i tako osvojila prvo mesto u grupi 4, te se plasirali u plej-of – dok će se Hrvati u nastavku Lige nacija takmičiti u B diviziji. Nakon prvog poluvremena u kojem je bilo dosta prilika, ali nijedan gol, usledilo je drugo u kom su viđena čak tri pogotka. Na maestralan način je Andrej Kramarić doneo prednost