EL: Pobeda Efesa u istanbulskom derbiju nakon furiozne treće četvrtine, Micić ponovo odličan

Sportske.net 22.11.2018  |  Sportske.net

Košarkaši Anadolu Efesa upisali su i sedmu pobedu u Evroligi ove sezone i jedno su od najprijatnijih iznenađenja.

Izabranici Ergina Atamana slavili su u "Folksvagen areni" protiv Darušafake rezultatom 88:93. Nije dobro počelo po "Pivare", domaćin je bolje otvorio utakmicu i na prvi odmor otišao sa četiri poena viška. Do poluvremena nije bilo promene, nakon 23:23 u drugoj deonici otišlo se na veliki odmor, nakon kojeg su košarkaši Efesa zaigrali kao posednuti. Ubrzo su istopili deficit u nastavku, a potom i stekli 16 poena prednosti, na odmor pred poslednjih