Napoli kaznio sve zvezdine greške: Crveno-beli porazom u Napulju ostali bez šanse za prolaz u osminu finala LŠ! Protiv PSŽ na Marakani za proleće u Ligi Evrope! (kurir TV)

Kurir 28.11.2018
Napoli kaznio sve zvezdine greške: Crveno-beli porazom u Napulju ostali bez šanse za prolaz u osminu finala LŠ! Protiv PSŽ…

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u 5. kolu grupe C Lige šampiona od Napolija sa 3:1 (2:0). Crveno-beli su ostali na četvrtom mestu sa četiri boda i izgubili su sve šanse da se nađu u osmini finala Lige šampiona.

1 / 18 Foto: Reuters Golove za Napoli su postigli Hamšik u 11. minutu i Mertens u 33. i 52. minutu. Jedini gol za Zvezdu je postigao Ben u 57. minutu. Timu Vladana Milojevića ostaje da se u poslednjem kolu na svojoj Marakani protiv Pari Sen Žermena bore za treće mesto koje obezbeđuje plasman u Ligu Evrope. Zvezdi bi pored pobede nad Francuzima bila potrebna i pobeda Napolija u Liverpulu. U drugoj utakmici Pari Sen Žermen je u Parizu savladao