Milojević: Ponosan sam što treniram igrače kao što su Jovančić, Pavkov… Jedno veliko hvala našim navijačima, nisu oni takvi kako ih Evropa predstavlja!

Hot sport 29.11.2018  |  Petar Lazić
Milojević: Ponosan sam što treniram igrače kao što su Jovančić, Pavkov… Jedno veliko hvala našim navijačima, nisu oni…
Strateg Crvene zvezde nije bio nezadovoljan uprkos porazu od Napolija na poslednjem gostovanju ove sezone u Ligi šampiona. Napolitanci su slavili sa 3:1, a jedini strelac za crveno-bele bio je Ben. Gol je Zvezda postigla u drugom poluvremenu, rezultat tog dela meča bio je 1:1 i upravo je drugo poluvreme Milojević okarakterisao kao igru kakvoj je trebalo da crveno-beli teže u Liverpulu i Parizu. – Čestitao bih ekipi Napolija. Utakmica je bila