Juventus pobedio u Firenci, Krunić golom doneo bod Empoliju protiv Spal-a (video)

Sportski žurnal 01.12.2018

Obe ekipe ne stoje dobro na tabeli, Spal je u seriji loših rezultata, 15. je na tabeli sa 14 bodova, dok Empoli ima bod manje na 16. mestu

Fudbaleri Spala i Empolija odigrali su nerešeno 1:1. Domaći Spal poveo je u petom minutu golom Jasmina Kurtića, a zatim je Empoli preokrenuo. Izjednačio je Frančesko Kaputo u 24. minutu, a vođstvo je doneo Rade Krunić u 43. minutu. Konačan rezultat postavio je Kurtić u 66. minutu, svojim drugim golom na utakmici. Od 49. minuta domaćin je igrao bez isključenog Cioneka. Fudbaleri Juventusa pobedili su Fiorentinu sa 3:0. Strelci u Firenci su bili