Kup CEV: Vojvodina igra revanš utakmicu s nemačkim Hipo Tirolom

Dnevnik 05.12.2018  |  Dnevnik.rs

Prava je šteta što ljubitelji odbojke i Vošini navijači nisu imali priliku da gledaju odličnu prvu utakmicu šesnaestine finala Kupa CEV u Unterhahingu, koja je držala veliku pažnju i neizvesnost svih pet setova, a obe ekipe igrale su kvalitetno, borbeno i energično.

Zato će ovdašnji poklonici odbojke moći danas, od 20 časova u maloj sali Spensa, da prisustvuju revanšu u kome, posle nemačkih 2:3, Vojvodini NS seme treba pobeda od 3:0 ili 3:1 za prolaz u osminu finala, a pobeda od 3:2 bila bi dovoljna za zlatni set. U Nemačkoj su viđena dva poluvremena, najpre je domaćin dobro igrao, brzo poveo 2:0,zatim se srpski šampion probudio, izjednačio, ali nije imao snage za potpuni preokret. Pokazali su crveno-beli