Deca sve više zavisna od kocke: Svaki peti učenik u Novom Sadu na velikom odmoru odlazi u kladionicu
Kurir 05.12.2018

Učenici u Novom Sadu skloniji su kockanju nego njihovi vršnjaci u manjim gradovima Vojvodine, a čak polovina njih oproba se u nekoj od igara na sreću već između desete i četrnaeste godine. Jedan od razloga je to što je u veoj sredini veća dostupnost kladionica i automat klubova i često su blizu škola. Što je veća ponuda, veći je broj mladih koji će odlaziti na takva mesta da se zabave. Kako raste broj onih koji igraju rekreativno, povećava se


![TAJNA VASKRŠNJIH OBIČAJA KOJU SU NAŠE BAKE ZNALE: „Čuvar kuće“ se ne baca, a evo kako da jaja budu savršeno crvena! [VIDEO]…](https://nstatic.net/692/41615692pezdus.jpg)





![JEDNA OD NAJSTARIJIH SVETINJA U SRBIJI KOD NIŠA: Crkva iz doba Justinijana preživela ratove, a danas je mesto čuda [VIDEO]](https://nstatic.net/134/41619134tvobkn.jpg)



