Superliga: Mreže mirovale, Bačka i Vojvodina podelili bodove 0:0

Dnevnik 09.12.2018  |  Dnevnik.rs

U pretposlednjem kolu jesenjeg dela Superlige Srbije u Bačkoj Palanci se igrao vojvođanski derbi, u kojem su koplja ukrstili domaća ekipe Bačke i novosadska Vojvodina, ali publika sasvim sigurno nije mogla biti zadovoljna viđenim jer nije bilo golova i utakmica je završena rezultatom 0:0.

Utakmica je završena 92. minut: Ilić je šutirao sa oko 23 metra, ali je lopta otišla daleko van okvira gola. 91. minut: Makarić je šutirao sa oko 18 metara iskosa, ali je Rockov uhvatio loptu. 76. minut: Posle kornera za Vojvodinu, Lazarević je šutirao sa oko 24 metra, ali je lopta otišla pored stative. 69. minut: Već u sledećem napadu u kaznenom prostoru crveno-belih stvorila se velika gužva, ali nekoliko igrača Bačke nije uspelo da uputi