Хуманитарни турнир у баскету за помоћ школи у Нишкој Бањи
Јужне вести 14.12.2018 | М. Јовановић Јужне вести

Такмичење у баскету 3кс3 одржаће се у недељу 16. децембра, у сали нишке Основне школе "Мирослав Антић". Тимови који ће се надметати су из локалних фирми, а сем забаве и рекреације, циљ турнира је и прикупљање пара којима ће се набавити техничка опрема за Основну школу "Иван Горан Ковачић" у Нишкој Бањи. Новац за пројектор, платно за њега, таблу и лаптоп прикупљаће путем котизације коју плаћају тимови, али и кроз добровољне прилоге












