Ministar se lično uverio kakvo je stanje u saobraćaju: Stefanović doneo kafu beogradskim saobraćajcima da se ugreju (foto)
Kurir 15.12.2018
![Ministar se lično uverio kakvo je stanje u saobraćaju: Stefanović doneo kafu beogradskim saobraćajcima da se ugreju (foto)](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović obišao je danas pripadnike saobraćajne policije koji, i u teškim vremenskim uslovima, brinu o bezbednosti učesnika u saobraćaju. Ministar je hteo lično da se uveri kakvo je trenutno stanje u saobraćaju u Beogradu, a prilikom posete jednoj od patrola on je zahvalio pripadnicima saobraćajne policije koji ulažu velike napore i tokom snežnih padavina kako bi