Superliga: Radnički slavio u Kruševcu, Dinamo bolji od Zemuna, bez golova u Lučanima

Večernje novosti 17.12.2018  |  Beta

Gosti iz Vranja su napravili preokret i sačuvali prednost uprkos tome što su od 85. minuta imali igrača manje na terenu. Radnički stigao do pobede golovima Drinčića i Haskića

Fudbaleri Dinama iz Vranja pobedili su danas u gostima ekipu Zemuna sa 2:1, u utakmici 21. kola Super lige Srbije. Zemun je poveo u 15. minutu golom Nemanje Vučića, ali je Dinamo u drugom poluvremenu preokrenuo rezultat. Na 1:1 je u 45. minutu izjednači Mlađan Stevanović, a vođstvo Dinamu doneo je Davor Nedeljković pogotkom u 65. minutu. PROČITAJTE JOŠ: Lopta se, ipak, kotrljala (FOTO) Dinamo je uspeo da sačuva prednost i sva tri boda i pored