Superliga - Radnički slavio u Derbiju juga, nula u Lučanima za kraj fudbalske 2018!

Sportske.net 17.12.2018  |  Sportske.net

To bi bilo to od Superlige u ovoj godini, osim u slučaju da Zajednica usvoji zahtev Partizana da se meč protiv Mačve ponovi.

Dvema utakmicama 21. kola Superlige Srbije u terminu od 15 sati okončan je jesenji deo takmičenja u šampionatu Srbije. U Derbiju juga između Napretka i Radničkog, Nišlije su u Kruševcu slavile sa 2:1. Vodeći pogodak "Reala sa Nišave" postigao je Nikola Drinčić u sedmom minutu, ali je Miroljub Kostić dva minuta kasnije poravnao rezultat. Pobedu svom timu doneo je Nermin Haskić golom u 24. minutu, što je bio 12. prvenstveni pogodak fudbalera iz