Mitar spasao Fulam, Vukovi šokirali Totenhem

N1 Info 29.12.2018  |  Marko Pavlović

Odigrano je pet mečeva 20. kola Premijer lige, a najveće iznenađenje su napravili fudbaleri Vulverhemptona koji su posle preokreta nadigrali Totenhem. Heroj Fulama je bio srpski napadač Aleksandar Mitrović, koji je postigao gol za pobedu protiv Hadersfilda.

Fulam je na svom terenu savladao Hadersfild sa 1:0, a gol za pobedu postigao je srpski napadač Aleksandar Mitrović u 90+1. minutu, posle kontranapada i asistencije Rajana Sesenjona. Klub iz Londona je pre toga najbolju šansu da povede na meču imao u 81. minutu, kada je udarac napadača Fulama Abubakara Kamare zaustavio golman Hadersfilda Jonas Losl. Pre toga je viđena i svađa Kamare i Aleksandra Mitrovića oko toga ko će izvesti jedanaesterac, a