Deseti protest građana Požege
Danas 12.01.2019 | Piše: N.Kovačević

Opštinskim čelnicima poželeli zatvorske rešetke Građani Požege su protestovali večeras protiv lokalne vlasti, i to deseti put od februara prošle godine, ukazujući na nezakonite radnje njenih čelnika i poželeli im da se uskoro nađu iza zatvorskih rešetaka.
Na protestu, koji je organizovalo Udruženje „Inicijativa za Požegu“, i pored velike hladnoće, na Trgu slobode okupilo se oko 200 građana. Duvali su u pištaljke, povicima negodovali na pominjanje predstavnika lokalne vlasti i nosili transparent sa natpisom „Gde je 150 miliona dinara?“, koliko je DRI utvrdila da je opštinsko rukovodstvo nezakonito potrošilo iz prošlogodišneg budžeta. Građanima su deljene karikature u formi razglednice na kojoj su










![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Nabavljamo PVO sistem HQ-9 i lovce“](https://nstatic.net/791/42015791zcrfdd.jpg)

