Равноземљаши желе да отворе очи свету: Спремају велику конференцију на крузеру, а шта ће бити ако падну преко ивице?! (видео)
Курир 13.01.2019

Представници Међународне конференције равноземљаша најавили су да ће одржати конвеницију и прес-конференцију на новинаре на којој ће свету представити "дуго скриване истине".
Група људи која верује да је Земља равна плоча решила је да и остатку човечанства открије "истину" и раскринка "псеудонаучне чињенице" тако што ће предочити "доказе" да је наша планета непокретна равна плоча. Вхо'лл хаве тхе ласт лаугх иф тхеи фалл офф тхе едге? хттпс://т.цо/ксевм3сцл6М — Јасон Јавандо (@јасондј) Јануари 10, 2019 Они су најавили да ће ту конференцију одржати на крузеру и обећали су дивно дружење на том путовању. Учествоваће