BL - Jovićeva ''trinaestica'' za vrh liste strelaca, gosti ređali pobede, Ajntraht im pokvario prosek!

Sportske.net 19.01.2019  |  Sportske.net

Tim iz Frankfurta ubedljivo započeo drugi deo sezone, Luka Jović nastavio tamo gde je stao. U preostala četiri meča, četiri pobede gostiju.

Ovog popodnave odigrano je još pet mečeva 18. kola Bundeslige, prvog posle zimske pauze. Ekipa Ajntrahta bila je danas veoma ubedljiva pred svojim navijačima protiv Frajburga, slavila je sa 3:1, a sve je praktično bilo rešeno u prvom poluvremenu. Seriju golova otvorio je Aler u 36. minutu, na asistenciju Rebića, koji je četiri minuta kasnije i sam zatresao mrežu golmana Švoloua. A onda - Luka Jović! Poslednji minut prvog poluvremena, srpski