Трка страве и ужаса у Загребу, троје повређено: Јурио бесним аутом као суманут, па се забио у публику! (узнемирујући видео)

Курир 22.01.2019
Трка страве и ужаса у Загребу, троје повређено: Јурио бесним аутом као суманут, па се забио у публику! (узнемирујући видео)

Двојица мушкараца и жена повређени су када је возач БМВ изгубио контролу над аутомобилом у ударио у њих на сусрету љубитеља аутомобила у Загребу.

Паркинг на радничкој цесту у Загребу је претворен у стазу за дрифтање, а један младић није добро урадио свој посао и завршио је међу гледаоцима, покосивши два мушкарца и жену. "Тај дечко уопште није требло да дрифтује. Свој БМВ изложио је међу осталима у хали и кренуо ван. Без допуштења је изашао на стазу и на крају ударио троје гледалаца", рекао је за Томислав Старешина, један од оснивача "Роиал Перформанце Моторспорта", ауто-клуба у

Повезане вести »

Кључне речи

Балкан, најновије вести »